درباره یانار صنعت نوین ارس

شرکت یانار صنعت نوین ارس با برند تجاری یاناررادیاتور فعالیت خود را از سال 1392 و با تولید رادیاتورهای فولادی پانلی و حوله خشک کن در زمینی به مساحت 3000 متر با 2 خط تولید، در استان آذربایجان شرقی شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

شرکت یاناررادیاتور در سال 1392 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های زیر گردید:

  • – ISO 9001 :2008 استاندارد مدیریت کیفیت از موسسه TUV INTERNATIONAL
  • – 2004:ISO 14001 استاندارد حفاظت محیط زیست
  • – ISO 18001:2007 استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
  • – و گواهی نامه IMS سیستم مدیریت یکپارچه

از شرکت بین المللی TUV INTERNATIONAL شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
شرکت یانار رادیاتور قصد دارد در آینده، و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید محصولات رادیاتورهای پانلی و حوله خشک کن محصولات جانبی آن را تولید و به بازار عرضه کند.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

 

پیام مدیر عامل

شرکت یانار رادیاتور تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت یانار رادیاتور جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، که در دستور کار شرکت یانار رادیاتور قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران این شرکت می باشد.
در این میان شرکت یانار رادیاتور هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی، و با داشتن تجارب مفید، مدیران لایق و اندیشمند خود، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته تا اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد.

مهندس محمد رضا غفاری نسب
مدیر عامل شرکت یانار رادیاتور